Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kepezde Sevgiye ve Aşka Dair
14 Şubat 2012, Salı - 20:39Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gönül Sohbetlerinde bu hafta Sevgiye ve Aşka Dair konusu işlenecek.
15 Şubat Çarşamba günü saat 19.00da Kent Ormanı Kanuni Otağında düzenlenecek olan Gönül Sohbetlerinde konuklar Sevgiyi ve Aşkı konuşacaklar. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün evsahipliği yaptığı sohbetin bu haftaki konukları, yazarlar Erkin Ayan ve Özlem Şahin.
Davetliler, Zehra Özçelikin ud, Nevra Köroğlunun klasik kemençe eşliğinde icra edeceği birbirinden güzel şarkılarla da unutamayacakları bir sohbet gecesi yaşayacaklar.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kültürel ve yöresel değerlerin gün ışığına çıkmasına vesile olan Gönül Sohbetlerinin geleneksel hale geldiğini belirterek, bundan sonra da farklı konu ve konuklarla bu geleneği devam ettireceklerini söyledi.