Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Tütüncüden Yeni Otogar Taksicilerine ziyaret
13 Şubat 2012, Pazartesi - 19:19Her hafta 4-5 ayrı meslek grubu esnaf ile bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Yeni Otogar Taksi Durağı esnafıyla kahvaltıda buluştu.
Başkan Hakan Tütüncü, hafta içi olduğu gibi hafta sonları da esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Her hafta 4-5 farklı meslek grubu ile kahvaltı ortamında bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü son olarak Yeni Otogar Taksi Durağı esnafıyla buluştu. Ziyarette, Kepez Belediye Meclis üyeleri Adlıhan Dere ve Serhat Demir de yer aldı.
Taksiciler çevre düzenlemesi istedi
Yeni Otogar Taksi Durak Başkanı Mehmet Duğan, Başkan Hakan Tütüncüye yapmış olduğu ziyaretten ötürü teşekkür ederken, Otogar Taksi Durağıyla ilgili bir takım taleplerinide iletti. Mehmet Duğan, 115 taksinin görev yaptığı durakta oturma gruplarının Kepez Belediyesi tarafından karşılandığını, ancak bunun yanında çevre düzenlemesi istediklerini belirterek, Kepez Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi yapılan Hava Limanı Taksi Durağının kendilerine örnek oluşturduğunu dile getirdi. Mehmet Duğan, Antalyanın şehir dışına açılan kapısı Yeni Otogarda taksi durağının daha modern bir yapıya kavuşmasını istediklerini kaydetti.
Taksici esnafın işlerini kolaylaştırıyoruz
Taksicilerin çok zor ve bir o kadar da önem arz eden meslek icra ettiklerini dile getiren Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak bazı duraklarda yaptıkları peyzaj ve iyileştirme çalışmalarıyla, taksicilerin bu zorlu görevlerini kolaylaştırmak ve daha keyifli hale getirmek istediklerini söyledi. Yeni Otogar Taksi Durağı esnafının taleplerini tek tek not alan Başkan Tütüncü, Yeni Otogarın Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olduğunu hatırlatarak, kendi sorumluluklarında üzerlerine düşeni yapacaklarını bildirdi.