Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kepezden spor kursu öğrencilerine matine
11 Şubat 2012, Cumartesi - 19:33Kepez Belediyesi, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunun bahçesine yaptığı spor salonunda ücretsiz aerobik, step ve pilates kurs verdiği kadınlar için matine düzenledi.
Ahatlı Düğün Salonunda düzenlenen matine de kursa katılan yaklaşık 250 öğrenci, spor eğitmenleriyle birlikte eğlendiler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, meclis üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Dilaver Tanık ve Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz ile birlikte matineye katıldı.
Kadınlar hizmetin en güzelini hak ediyor
Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada değer verdikleri kadınları, Şafak, Beşkonak, Kanal ve Varsak Karşıyaka mahallelerinde yaptıkları spor salonlarında, açtıkları ücretsiz kurslarla sporla buluşturduklarını söyledi. Düzenledikleri eğlence programıyla da aerobik-step ve pilates kursu öğrencilerinin dostluklarını pekiştirmeyi amaçladıklarını belirten Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak, hizmetin en güzelini hak eden kadınlarımıza yönelik çalışmalarımız artarak devam edecek. dedi.
Kadınlara değer vereni seçelim
Kepez Belediye Meclis üyesi Ayşe Güliz Yılman da, konuşmasında Başkan Tütüncünün, seçim döneminde kadınlara vaat ettiği hizmetleri yaptığının altını çizdi. Yılman, Kadınlar olarak toplumun yüzde 52 sini temsil ediyoruz. Seçme ve seçilme hakkına sahipsek seçeceğimiz kişileri de lütfen kadınlara değer veren kişilerden seçelim. diye konuştu.
Diğer kurslara da eğlence var
Beşkonak, Kanal ve Varsak Karşıyaka mahalleleri ile Kepez Belediyesi Spor Salonundaki kurslara katılanlar için de eğlence programı yapılacak.
Kepez Belediyesi, daha önce de aerobik-step ve pilates kursu öğrencileri için sağlıklı beslenme semineri düzenlemişti.