Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Rumeli Türküleri konserine davetlisiniz
11 Şubat 2012, Cumartesi - 19:10Kepez Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri, Rumeli Türküleri konseri ile devam ediyor. 13 Şubat Pazartesi günü saat 20.00da Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde Rumeli ezgileri seslendirilecek.
Kepez Belediyesi, 13 Şubat Pazartesi günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde Rumeli Türküleri konseri düzenliyor. Ebru Bilgin ve Nilgün Karadumanın solist olarak sahne alacağı konser ile Antalyalılar haftanın ilk günü Rumeli ezgileriyle keyifli bir akşam geçirecek.
2012nin kültür ve sanat yılı olacağını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her gün tiyatrodan sergiye, söyleşiden seminerlere kadar pek çok farklı etkinliği hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Hakan Tütüncü, 13 Şubat Pazartesi günü Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Rumeli Türküleri konserine tüm Antalyalıları davet ettiklerini bildirdi.