Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Muratpaşa İlçe Tütüncüyü ziyaret etti
9 Şubat 2012, Perşembe - 21:36Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Kıvrak, İlçe Teşkilat üyeleriyle birlikte, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
26 Aralık 2011 tarihinde yapılan Ak Parti Muratpaşa 2. Olağan Kongresinde, Muratpaşa İlçe Başkanı seçilen Ali Kıvrak, yeni yönetimi ile birlikte, Başkan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Ali Kıvraktan Tütüncüye teşekkür
Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Ali Kıvrak, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında, gerek yerel yönetim gerekse kamu birimleriyle ortak hareket edeceklerini kaydetti. Kepezde yürütülen projeleri yakından takip ettiklerini dile getiren Ali Kıvrak, Başkan Hakan Tütüncüyü çalışmalarından ve başarılarından dolayı takdir ettiğini söyledi.
Yeni yönetim genç ve dinamik
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatının yeni yönetiminin genç bir yapıya sahip olduğunu belirterek, ilçede dinamik bir ortam oluşturacaklarına inandığını, bu anlamda da kendilerine büyük görevler düştüğünü kaydetti.