Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kırcamililere Tütüncüden destek sözü
8 Şubat 2012, Çarşamba - 19:23Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehrin belki de kanayan yarası haline gelen Kırcaminin imara açılması yönünde bölge halkına tam destek verdiğini açıkladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Hasan Demir ve Kırcami Mahalle Muhtarı Enis Gönen ile birlikte, ilk olarak Kırcami Bölgesi Geliştirme Güzelleştirme Kültür ve Yardımlaşma Derneğini, ardından da Kırcami Kahvehanelerini ziyaret ederek, bölge halkına imar ile ilgili yaşadıkları sıkıntıların çözümü yönünde destek sözü verdi.
Ziyareti bizi çok memnun etti
Kırcami Bölgesi Geliştirme Güzelleştirme Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Çiviler, Kırcami konusunda geçmişte yapılan hataların artık geride kaldığını, dernek olarak gerekli çalışmaları yaptıklarını kaydetti. Mustafa Çiviler, Başkan Hakan Tütüncünün kendilerine yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını belirterek, desteğini beklediklerini söyledi.
Kırcamiyi yakından takip ediyorum
Yıllardır bölgenin kanayan yarası haline gelen, Kırcami imar problemini çok yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, Bölgenin imar ile ilgili problemini çok yakından takip ediyorum. Halkın beklentilerini çok iyi biliyorum. Kepez Belediye Başkanı olarak, bu konuyla ilgili üzerime düşen tüm görevi yapmaya hazırım şeklinde konuştu.
Tütüncüye Kırcamililerden büyük ilgi
Kırcami Bölgesi Geliştirme Güzelleştirme Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin ardından Kırcami Kahvehanelerini ziyaret eden Başkan Tütüncü, burada vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Kırcami sakinleriyle uzun uzun sohbet edip, sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, son olarak da Güzeloluk Mahalle Muhtarı İzzet Akı ziyaret etti.