Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kepezden "Üniversiteye Girişte Başarıya Doğru" semineri
8 Şubat 2012, Çarşamba - 19:00Kepez Belediyesi, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde "Üniversiteye Girişte Başarıya Doğru" konulu seminer düzenliyor.
Kepezde kültür ve sanat etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta tiyatro, konser, sergi ve konferanslarla ilçe halkına büyük bir kültür ve sanat ziyafeti veren Kepez Belediyesi, bu kez de üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim semineri düzenliyor.
9 Şubat Perşembe günü saat 13.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde, Sabah gazetesi Eğitim Yazarı Sait Gürsoy tarafından verilecek olan "Üniversiteye Girişte Başarıya Doğru" konulu seminerde, yeni sınav sistemi, puanlama sistemi ve sınava girecek öğrencilerle iletişim konuları işlenecek.