Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kepezde Ah Bu Şarkılar konseri
7 Şubat 2012, Salı - 20:16Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, bu yıl ilk kez, 8 Şubat Çarşamba günü saat 20.00da Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek Ah bu şarkılar adlı konserle seyirci karşısına çıkıyor.
Kepez Belediyesi 2012 yılında kültür ve sanat etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinin hizmete açılmasıyla Kepezde kültür ve sanat etkinliklerine yer sağlamak adına büyük bir eksikliği de gidermiş oldu. Başkan Tütüncünün 2012 kültür ve sanat yılı olacak sözü üzerine Kepezde her hafta bir birinden farklı etkinlikler gerçekleştiriliyor.
Kepez Belediyesi bünyesinde 4 yıldır faaliyet gösteren ve özellikle son birkaç yıldır profesyonel seviyede konserler veren Türk Sanat Müziği Topluluğu, 2012nin ilk konserini 8 Şubat Çarşamba günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde verecek. Tahir Çetinnin şefliğinde gerçekleştirilecek olan Ah bu şarkılar adlı konser, tüm Antalyalılar için ücretsiz olacak.