Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Tütüncü taksici esnafı ile Korkutelinde
6 Şubat 2012, Pazartesi - 18:39Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye tarafından yapılan çevre düzenlemesi ile mezbelelik bir görünümden kurtulan, Havaalanı Taksi Durağının esnafı ile Korkutelinde buluştu.
Kepez Belediyesi, Havaalanı Taksi Durağında geçtiğimiz günlerde çevre düzenlemesi yapmış ve durağın mezbelelik görüntüsüne son vermişti. Havaalanı Taksi Durağının, Antalyanın dünyaya açılan penceresi olduğunu dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, durağın taksici esnafıyla Korkutelinde buluştu. Kepez Ak Parti Meclis Üyesi Adlıhan Dere, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ve Kepez eski Meclis Üyesi İsmail Ulusoyun da yer aldığı gezide, Başkan Hakan Tütüncü taksici esnafı ile Korkutelinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak güzel bir yemek
Antalya Havaalanı Taksi Durağı esnafının büyük bir bölümünün Korkutelili olduğunu ifade eden Tütüncü, gece gündüz yoğun stres altında çalışan taksici esnafı ile Korkutelinde ilk olarak güzel bir sofranın etrafında buluştu. Tütüncü, Havaalanı Taksi Durağının esnafıyla Antalyada geçtiğimiz günlerde bir araya geldiklerini ve onların sorunları hakkında bilgi edindiğini kaydetti. O günkü sohbet sırasında, taksici esnafının stres altında çalıştığını gördüğünü dile getiren Başkan Tütüncü, Korkutelinde gerçekleştirdikleri buluşmanın bu anlamda büyük önem taşıdığını söyledi.
Yemeğin ardından sohbet ortamı
Korkutelinde taksici esnafı ile bir dizi ziyaretler yaptıklarını belirten Başkan Tütüncü, meşhur Giliğ Pastanesinde salep içerek yorgunluk attıklarını kaydetti. Havaalanı Taksi Durağı esnafıyla uzun uzun sohbet edebilme fırsatı bulduklarını dile getiren Tütüncü, her zaman esnafın yanında olduğunu belirterek, onlarla her fırsatta bir araya geleceğini ve sorunlarını şahsen dinleyeceğini bildirdi.
Taksici esnafının Başkan Tütüncüyle Korkuteli buluşması, çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.