Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Kızılaydan Tütüncüye teşekkür plaketi
4 Şubat 2012, Cumartesi - 22:27Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şubesi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, yurtiçi ve yurt dışında yaşanan afetlerde yaptığı yardımlar ve destekler için teşekkür plaketi takdim etti.
Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şube Başkanı Dr. Cengiz Nizam, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek yaptığı katkılardan ötürü plaket takdim etti.
Türkiye Kızılay Derneğinin temel görevleri arasında afet sonrası barınma, beslenme ve kısmı ilk yardım olduğunu dile getiren Dernek Şube Başkanı Cengiz Nizam, Başkan Hakan Tütüncünün geçtiğimiz aylarda Vanda yaşanan deprem sonrası bölgeye hızlı bir şekilde yardım ulaştırdığını, bunun da ötesinde Dünyanın bir çok bölgesine ulaştırılmak üzere yardım kampanyaları düzenlediğini ve sadece bu yönüyle bir örnek bir isim olduğunu söyledi.
Ancak Tütüncünün sadece bunlarla da yetinmediğini dile getiren Cengiz Nizam, Kızılay Kan Merkezine her zaman kapılarını açarak kan bağışı toplanmasına destek olduğunu ve kendisinin de düzenli bir şekilde kan bağışı yaptığını kaydetti.
Kepeze lojistik depo
Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şube Başkanı Nizam, Döşemealtına gıda ve çeşitli yardım paketlerini saklayabilecekleri lojistik bir depo yaptıklarını belirterek, bir benzerini daha küçük ölçekte Kepeze yapmak istediklerini bunun içinde Başkan Tütüncüden yer tahsisi talep ettiklerini söyledi. Başkan Hakan Tütüncünün konuya olumlu yaklaştığını ifade eden Nizam tüm bu destek ve katkılardan ötürü kendisine teşekkür plaketi takdim ettiklerini kaydetti.
Kepez her konuda öncü olmakta
Başkan Hakan Tütüncü, Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şubesinden plaket almanın kendisi için bir onur olduğunu belirterek, Dünyanın neresinde olursa olsun yaptığı yardımlarla, bir çok ülkeye insanlık dersi veren bir kuruluşa her zaman kapılarının açık olduğunu belirterek, lojistik depo yeri için çalışma yapacaklarını söyledi.