Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Başkan Tütüncü Yılın Belediye Başkanı
4 Şubat 2012, Cumartesi - 19:54Göreve geldiği günden itibaren birçok çalışmaya imza atarak göz dolduran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başarılarını taçlandırıyor. Sosyal Araştırma Merkezi ANDY-AR ın yaptığı Yerel Yönetimler Performansı araştırmasına göre En başarılı belediye başkanı sıralamasında Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Antalya da birinci sırada yer almıştı.
Meclis Ajans, 9. yılında da Türkiye ye hizmet edenleri ödüllendirdi. Meclis Ajans okurları, www.meclisajans.com.`a gönderilen elektronik posta, mektup ve anketlerle Yılın Devlet Adamını, Siyasetçisini, Milletvekillerini, Bürokratlarını, Valilerini, Belediye Başkanlarını, İşadamlarını, Gazetecilerini ve TV Muhabirlerini belirledi. Yapılan oylama sonucunda, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yılın Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.
Ankarada düzenlenen ödül töreninde Başkan Tütüncüye vekaleten Meclis Üyesi Adlıhan Dere ödülü aldı.