Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
KBTden hafta sonu Hacıyatmaz ile Ağaç Ev
2 Şubat 2012, Perşembe - 20:54Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT), Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde 3-4 Şubat günlerinde Hacıyatmaz ile Ağaç Ev oyunu ile sahne alıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, kültür ve sanat yılı ilan ettiği 2012de Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT) perdelerini Hacıyatmaz oyunu ile açtı. Kepezin ilk kültür merkezi olma özelliği taşıyan ve bu anlamda kültür ve sanat ile ilgili yer sıkıntısını gideren Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde 3 Şubat Cuma ve 4 Şubat Cumartesi günü saat 20.00de Hacıyatmaz oyunu yeniden sahne alacak.
Kepezliler Hacıyatmazı çok sevdi
Cevat Fehmi Başkutun yazdığı, Abdullah Süreklinin yönettiği ve KBT oyuncularının yer aldığı iki perdelik Hacıyatmaz oyunu Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sahne alıyor. Klasik komedi ile halk tiyatrosu geleneğinin üslup özelliklerini taşıyan oyun yeni sezonda diğer oyunlarla birlikte dönüşümlü olarak tiyatro severlerle buluşacak.
Çocuklar haydi Ağaç Eve
Kepez Belediyesi Tiyatrosu oyuncuları tarafından hazırlanan ve çocuklar tarafından büyük ilgi gören Ağaç Ev oyunu, 4 Şubat Cumartesi günü saat 14.000te Erdem Beyazıt Kültür Merkezinde sahnelenecek. Tülin Tümtürk Yılmaz tarafından kaleme alınan Ağaç Ev oyunu çocuklara özel ücretsiz olarak KBT oyuncuları tarafından oynanıyor.