Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Minibüsçü esnafından Tütüncüye ziyaret
2 Şubat 2012, Perşembe - 19:57Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Göneç ve Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Nadir Karatoy yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Şehir içi ulaşımla ilgili yapılan düzenlemenin mağduru olduklarını ileri süren Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Gönenç, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Nadir Karatoy ve yönetim kurulu üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Gönenç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptığı ziyarette, Başkan Hakan Tütüncünün Kepez bölgesinde bir çok büyük projeye imza attığını söyledi.
Hergün yüzlerce şikayet geliyor
Minibüsçü esnafı olarak Kepezdeki değişimi bizzat gördüklerini dile getiren Mustafa Gönenç, Kepez bölgesinden her gün yüzlerce insanın şehir merkezine geçtiğini ve büyük bir bölümünün minibüsleri kullandığını belirterek, son yapılan ulaşım ile ilgili düzenlemelerin bu insanları mağdur ettiğini ileri sürdü. Kendilerine her gün yüzlerce şikayet geldiğini ifade eden Minibüsçüler Odası Başkanı Gönenç, vatandaşlar kadar minibüsçü esnafının da bu yeni uygulamanın mağduru olduklarını kaydetti.
Her zaman esnafın yanındayım
Zaman zaman bu konuyla ilgili kendilerine de şikayet geldiğini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, vatandaşların ve minibüsçülerin mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini temenni ettiğini söyledi. Bu kentte özellikle ulaşım hizmeti veren esnafın, gerek taksiciler olsun, gerek minibüsçüler yada halk otobüsleri olsun büyük bir yükümlülük altında olduklarını ifade eden Tütüncü, Kepez Belediye Başkanı olarak her zaman minibüsçü esnafının yanında olduğunu söyledi.