Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Kepezden ekonomiye katkı sağlayan yatırımlar
1 Şubat 2012, Çarşamba - 21:35Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaklaşık 40 milyon TL bütçeli kongre ve sergi merkezi ile Kepez Varsak Park projelerinin, hem istihdama hem de kent ekonomisine ciddi bir katkı sağlayacağını belirtti.
Başkan Hakan Tütüncü, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak daha güzel bir Antalya oluşturma anlayışı ile 5 merkez ilçede kanaat önderleriyle, iş adamlarıyla ve esnaf ile bir araya gelmeye devam ediyor. Tütüncü, Konyaaltı ilçesi Atatürk Bulvarında sigortacılık faaliyetinde bulunan Kamil Tırakı ve Aksu ilçesindeki Baltaş Yapı Marketi ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, her iki ziyarette de esnafın ve iş adamlarının taleplerini dinledi, dile getirilen sıkıntılarla ilgili nelerin yapılabileceğini anlattı. Yapımına başlanılan ve önümüzdeki aylarda temeli atılacak olan projelerle ilgili de konuşan Tütüncü, yaklaşık 40 milyon TL bütçeli Kepez Belediyesi Kongre ve Sergi Merkezi ve Kepez Varsak Park projelerinin, hem istihdama hem de kent ekonomisine ciddi bir katkı sağlayacağını belirtti.
Esnaf ve iş adamlarıyla bir araya gelmelerinin, kardeşlik ortamının güçlenmesine vesile olduğuna değinen Tütüncü, Önemsediğimiz iş adamlarımızın, esnafımızın dile getirdikleri problemlerinin çözümü için, üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Gönlüm, yüreğim her zaman sizlerledir. Her türlü sıkıntınızda, talebinizde yanı başınızdayım. diye konuştu.
İş adamları ve esnaf da, kendilerine gösterdiği sıcak ilgiden ve Antalya ekonomisini canlandıracak yatırımlarından dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Her iki ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyeleri Adlıhan Dere ile Rüştü Peker de hazır bulundu.