Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Kepezde Barış Manço konseri
31 Ocak 2012, Salı - 20:39Kepez Belediyesi, şubat ayı kültür ve sanat etkinliklerine, milyonların gönlüne taht kuran merhum sanatçı Barış Mançoyu anma konseri ile başlıyor.
2012nin Ocak ayında bir birinden renkli kültür ve sanat etkinliklerine imza atan Kepez Belediyesi, şubat ayına da dolu dizgin giriyor. Milyonların gönlüne taht kuran merhum sanatçı Barış Manço, ölümünün 13. yılında, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencilerinin sahne aldığı konser ile anılacak. 1 Şubat Çarşamba günü saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Barış Mançoyu anma konseri, tüm Antalyalılara ücretsiz.
Barış Mançoyu rahmetle anıyoruz
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mançonun birbirinden güzel unutulmaz şarkılarının dillerden düşmediğini belirterek, Kepez Belediyesi olarak merhumu ölüm yıldönümünde düzenleyecekleri etkinlik ile anacaklarını söyledi. Kültür ve sanat etkinliklerine hız kesmeden devam edeceklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, tüm Antalyalıları 1 Şubat Çarşamba günü Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Barış Mançoyu anma konserine davet ettiğini bildirdi.
Aynı gün AKMEKten sergi
Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında AKMEK kursiyerlerinin el emeklerinden oluşan, Osmanlı konulu karma sergi, 1 Şubat Çarşamba günü saat 15.00te Kepez Belediyesi fuayesinde açılacak.