Son Haberler
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Kepezde işçilere 700 TL ikramiye
30 Ocak 2012, Pazartesi - 21:56Kepez Belediyesi, 382 işçi personeline ikramiye ödemesi yaptı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işçinin alın teri kurumadan hakkını verdiklerini belirterek, toplamda 255 bin 870 lira ikramiye ödemesi yaptıklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede büyük bütçeli bir çok projeyi hayata geçirirken, işçisine olan ödemeyi de günü gününe yapıyor. Başkan Hakan Tütüncü, işçisine borcu bulunmayan sayılı belediyeler arasında yer aldıklarını belirterek, son olarak toplamda 256 bin liraya yakın bir ikramiye ödemesi yaptıklarını bildirdi.
İşçiye alacakları alın teri kurumadan ödeniyor
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi bünyesinde çalışan 382 işçiye ortalama kişi başına 700 liraya yakın bir ikramiye ödemesi yaptıklarını belirterek, Kepez Belediye işçisinin, alın teri kurumadan hakkını aldığını söyledi. İlçede tüm projeleri belediye bütçesiyle yaptıklarını vurgulayan Başkan Hakan Tütüncü, bu hizmetleri hiç borç yapmadan yürüttüklerine dikkat çekerek, belediye işçilerine de günü gününe alacaklarını ödediklerini kaydetti.