Son Haberler
- Yapay zekaya ilk adım
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Kepez Belediye işçisine müjde
2 Kasım 2011, Çarşamba - 22:06Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramı öncesi, 382 işçiye toplam 221 bin 500 lira tutarında ikramiye ödemesi gerçekleştirdiklerini açıkladı.
Kurban Bayramı öncesi Kepez Belediyesinde görevli 382 işçiye ikramiyeleri ödendi. Bayramda belediye çalışanlarının maddi sıkıntı çekmemesi düşüncesiyle, 382 işçiye toplam 221 bin 500 TL tutarında ikramiye ödemesi gerçekleştirildi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı açıklamada her işçi için yaklaşık 600 TL ödeme yaptıklarını, toplam tutarın ise 221 bin 500 TLyi bulduğunu kaydetti. Son ödemelerle çalışanları Kurban Bayramı öncesinde ekonomik anlamda rahatlatmak istediklerini ifade eden Tütüncü, işçilerin bayramda maddi sıkıntı çekmesini istemediklerini bu nedenle de ödeme planını bayram öncesine çektiklerini söyledi.
Hükümetin, kamu çalışanlarının maaşlarını da bayram öncesi ödeyeceğini duyurduğunu dile getiren Tütüncü, çalışanlarına borcu olmayan sayılı belediyeler arasında olduklarını belirterek, işçi ve memurun alın teri kurumadan haklarını ödediklerini söyledi.