Son Haberler
- Yapay zekaya ilk adım
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Tütüncü Esnafı önemsiyoruz
1 Kasım 2011, Salı - 04:21Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mahallesinde düzenlenen bir kahvaltıya katılarak, bölge esnafının isteklerini dinledi.
Her kesimi kucaklayan bir siyasi anlayışla hareket eden Başkan Hakan Tütüncü, esnafın düzenlediği kahvaltılı buluşmalara katılarak, Antalyanın problemlerini birlikte çözme anlayışına destek vermeyi sürdürüyor. Tütüncü, Çağlayan Mahallesinde bulunan Pekiyi Unlu Mamullerinin düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.
Tütüncü, burada esnafla hem Antalyanın hem de sektörün problemlerini konuştu. Esnafın, yaşadığı problemleri de dinleyen Tütüncü, Toplumsal dayanışmada, birlik ve beraberliğin tesisinde önemli çalışmalar yapan esnafımızı çok önemsiyoruz. Problemlerinin çözümü için de elimizden geleni yapıyoruz. Esnaflarımızın, esnaf odalarımızın düzenlemiş oldukları sosyal aktivitelere gereken desteği sağlıyoruz. diye konuştu.
Antalyaya da prestij kazandıracak olan 2 bin kişilik kongre ve sergi merkezi, Kepez Varsak Park, ile Masa Dağı Seyir Terası gibi vizyon projelerini de anlatan Tütüncü, bu tür kahvaltılı buluşmaların, kardeşlik ortamının güçlenmesine katkı da bulunduğunu da sözlerine ekledi.
Muratpaşa esnafı da, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Tütüncüye esnafa verdiği değerden dolayı teşekkür ettiler.
Kahvaltıda Kepez Belediye Meclis üyesi ve Antalya Gazete Bayii ve Büfeciler Odası Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Fırıncılar Odası Başkanı Musa Kazım Buhurcu da hazır bulundu.