Son Haberler
- Yapay zekaya ilk adım
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Sütçüler Antalya için önemli bir merkez olacak
29 Ekim 2011, Cumartesi - 22:03Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, imar planları yapılan, imarlı yolları açılan Sütçüler bölgesinin, 300 yataklı devlet hastanesinin yapılmasıyla Antalyanın önemli bir merkezi haline geleceğini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Hastane Caddesinde bir işyerinin önünde verilen kahvaltıda. bölgedeki iş adamlarının ve vatandaşlarının taleplerini dinledi.
Sütçüler bölgesindeki 52 dönümlük sağlık tesisi alanına inşa edilecek olan hastaneyle ilgili vatandaşlara bilgi veren Başkan Tütüncü, Sağlık Bakanlığının ilçeye kazandıracağı 300 yataklı devlet hastanesinin projesini tamamladığını söyledi.
300 yataklı hastanenin projesi tamamlandı
Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile yaptığı görüşme neticesinde, Hastane Caddesindeki 52 dönümlük arazideki karkas inşaatı biten semt polikliniğinin, devlet hastanesine dönüştürülmesinin yatırım programına alındığını hatırlatan Tütüncü,AK Parti Antalya milletvekillerimizle birlikte, konunun Ankarada takipçisiyiz. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ilçeye büyük bir hareketlilik getirecek olan hastanenin, bu dönem içerisinde yapılacağını bildirdi.
Bölgede kat artışı yaptık, yeni yollar açtık
Tütüncü, Sütçüler bölgesinde bulunan Güneş, Mehmet Akif, Habibler, Sütçüler ve Hüsnü Karakaş mahallelerinde, yeni yol açma çalışması yaptıklarını kaydetti. Meclis kararıyla yaptıkları imar düzenlemesiyle, bu bölgeye kat artışı getirdiklerine değinen Başkan Tütüncü, imarlı yolların açılması ve kat artışıyla, bölgede çok düzgün ve modern yapılaşmanın önünü açtıklarını ifade etti.
2012de bölgenin park talebini karşılayacağız
Tütüncü, Sütçüler bölgesinin, hastanenin hizmete girmesiyle, yeni açılan bulvarlarıyla, modern yerleşim yerleriyle, Antalyanın önemli bir merkezi haline geleceğini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, park isteyen vatandaşlara da bölgede bir parkın yapımını, 2012 yatırım programına aldıklarının bilgisini verdi.