Son Haberler
- Yapay zekaya ilk adım
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
Tütüncü şehit ailesini yalnız bırakmadı
29 Ekim 2011, Cumartesi - 21:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Siirt in Pervari İlçesi nde Belenoluk Jandarma Karakolu na PKK lı teröristlerce yapılan saldırıda şehit düşen, Jandarma Er Adem Yörük ün acılı ailesini ikinci kez ziyaret etti.
Terhisine 35 gün kala, Siirt in Pervari İlçesi Belenoluk Jandarma Karakolu na PKK lı teröristlerce yapılan saldırıda, Jandarma Er Adem Yörük şehit düşmüş, Korkutelinin Küçükköy Kasabasında yaşayan ailesi de acıya boğulmuştu. Yörük ailesinin acısını hafifletebilmek için ise tüm Antalyalılar tek yürek olmuş, aileye taziye ziyaretinde bulunmuştu. Aradan geçen bir ay gibi bir süre içinde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yörük ailesini ikinci kez ziyaret ederek, her zaman yanlarında olduğunu söyledi.
Şehit Adem Yörükün babası İlyas Yörük, Başkan Tütüncüye sıkı sıkı sarılarak, taziye ziyareti sonrası yaptığı bu ikinci ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlyas Yörük, "Vatanımız için canımı vermeye hazırım. Bu acıya dayanmak çok zor, vatan için katlanacağız. Kimse bu vatanı bölemez" dedi. Oğlunun nişanlı olduğunu ve Kurban Bayramı ndan sonra düğününü yapmayı planladıklarını kaydeden baba Yörük, "Vatan sağ olsun. Ama artık bu terör de sona ersin. Devletimizin bunun kökünü kazıması gerekiyor. Artık ailelerin canları yanmasın" diye konuştu.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Kepez Meclis Üyesi Şevki Mavi ve Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı ile birlikte yaptığı ziyarette, devletin terör örgütü PKKyı bitirmek için son derece kararlı adımlar attığını söyledi. Yörük ailesine tekrar başsağlığı ve sabır dileyen Tütüncü, Kepez Belediye Başkanı olarak, her zaman yanlarında olduğunu belirtti.