Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’in çocukları Türkiye’de ilki gerçekleştirdi
25 Mart 2024, Pazartesi - 10:54Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, üst üste 3’üncü kez Okullararası Yıldız Kızlar Şampiyonu olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.
Yeni sezonda ilk kez 1’inci Lig’de oynayacak olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, üst üste 3’üncü kez Okullararası Yıldız Kızlar Şampiyonu olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Kulüp lisansıyla altyapıda yetiştikleri Nadire Konuk ve Ali Oğuz Konuk Ortaokulu adına Afyonkarahisar’da düzenlenen şampiyonada oynayan kızlar, 3 maçın tamamını kazanarak grup birincisi oldu. Diğer grup ikincisini de yenen Kepezliler, finalde karşılaştıkları Kastamonu Şehit Bülent Gider Ortaokulu’nu da 11 sayı farkla yenerek kupayı kaldırdı.
HER KUPAYA TALİP OLDULAR
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kulüp başkanı Hakan Çatal ve hentbol sorumlusu yönetim kurulu üyesi Mustafa Şimşek’e teşekkür eden antrenör Sertan Sarpaş, “Şimdi de Ankara’da düzenlenen Faynıl Four maçlarına gidiyoruz. Buradaki maçlar sonunda 2’inci Lig’in Türkiye Şampiyonu belli olacak. Aynı takım ile önce Antalya Şampiyonluğu, ardından 1’inci Lig’e yükselme müsabakalarını kazandık. Okullararası şampiyonluk kupası ile birlikte 2’inci Lig Türkiye Şampiyonluğu kupasını getirmek istiyoruz.” diye konuştu.