Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
Sedat Peker’den Kepezspor’a destek
22 Eylül 2023, Cuma - 16:26Türkiye 3. Lig 1. Grup temsilcisi Kepezspor'a destek veren isimler arasına Antalya'nın çok yakından tanıdığı ve 3.5 yıl Antalyaspor Kulübü Başkanlığı yapmış Sedat Peker'de eklendi.
Antalyaspor’un eski başkanı ve iş adamı Sedat Peker'i kırmızı beyazlı takımın Başkanı İsmail İltemir ziyaret etti. Kepezspor'a sponsor olduğu için adının yazılı olduğu formayı hediye eden Başkan İltemir, "Antalyasporumuzun eski başkanı ve aynı zamanda Antalya'nın saygın iş adamı Sedat Peker'e Kepezsporumuza verdiği destekler için teşekkür ediyorum" diye konuştu. Öte yandan isminin yazılı olduğu formayı en özel yerde saklayacağını belirten İş Adamı Sedat Peker, "Kepezsporumuza başarılar diliyorum. Her zaman da maddi ve manevi olarak Kırmızı Beyazlıların yanında olacağım budan kimsenin şüphesi olmasın. " dedi.