• facebook
  • twitter
-A | A+

07/04/2017 tarihli Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı II. Birleşim Gündemi


                                    ANTALYA KEPEZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 
            5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. ve 21. maddeleri gereği Kepez Belediye Meclisinin Nisan/2017 ayı olağan toplantısı II. Birleşimine ait aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere 07/04/2017 Cuma günü saat 15.00’te Yeşilırmak Caddesi üzerindeki hizmet binamızda bulunan Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.
            İlan olunur.        
 
G Ü N D E M  :                                                                                                                                         
  
1- Yoklama ve açılış.

2- Belediye Meclisimizin 03.04.2017 tarih ve 102 sayılı kararı ile Komisyona havale edilen Baraj, Habibler, Hüsnü Karakaş ve Beşkonaklılar Mahallelerinde bulunan 5 adet taşınmazın değerlendirilmesine ilişkin; Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

3- Belediye Meclisimizin 03.04.2017 tarih ve 103 sayılı kararı ile Komisyona havale edilen Düden Çayı Sit alanı içerisinde yoğun gecekondulaşma mevcut olup, bu alanda düzenleme yapılabilmesi için hak sahiplerine tapu verilmesine ilişkin; Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

4- Belediye Meclisimizin 03.04.2017 tarih ve 125 sayılı kararı ile Komisyona havale edilen Gülveren Mahallesi sınırları içerisinde Riskli Alan ilan edilen bölgede gerçekleştirilecek olan Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili Kesin Protokol imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesine ilişkin; Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

5- Belediye Meclisimizin 03.04.2017 tarih ve 122 sayılı kararı ile Komisyona havale edilen Gülveren Mahallesi sınırları içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile Riskli Alan ilan edilen bölgede gerçekleşecek olan Kentsel Dönüşüm Projesi için hak sahiplerinin belirlenmesine ilişkin; Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

6- Belediye Meclisimizin 03.04.2017 tarih ve 123 sayılı kararı ile Komisyona havale edilen Gülveren Mahallesi sınırları içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile Riskli Alan ilan edilen bölgede gerçekleşecek olan Kentsel Dönüşüm Projesi için hak sahiplerinin ön protokol ile belirlenen alan yüzölçümlerine ilaveten talep etmeleri halinde mevcut haklarının en fazla %10 fazlasını inşaat maliyet m² birim fiyatından belediyeden satın alma hakkına sahip olabilmesi durumunda satış için inşaat maliyet m² birim fiyatının belirlenmesine ilişkin; Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz