Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı

3 Ağustos 2022, Çarşamba - 09:42
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Gönül birlikteliğini pekiştirmek ve sevgi dolu bir vakti paylaşmak amacıyla Antalya ilçelerini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez Kepez Mahalle muhtarlarıyla buluştu, hemşehrilerine gönül kapılarını araladı, esnaf ile kucaklaştı. Ziyaretler sırasında Baraj Mahallesine yeni inşa edilen Spor Kompleksinde spor yapan çocuklarla bir araya gelen Başkan Tütüncü “Tesisleri yapmak önemli ama çocuklarını neşeli bir şekilde spor yapmaları bizleri daha çok mutlu ediyor. Bugün yaz tatilini spor yaparak geçiren çocuklar ile güzel bir anı paylaştık. Bizde tatilde de onlarla birlikteyiz. Bilim Merkezimizle, Kütüphanelerimizle ve Spor Okullarımızla her yerde gençlerle birlikteyiz. Gençlere, yani geleceğe yatırım en öncelikli hedeflerimizin başında geliyor. Biz bunun için gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönül birlikteliğini pekiştirmek ve sevgi dolu bir vakti paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerinde gönül kapılarını araladı. AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı, kanaat önderleri ve esnafla bir araya gelen Tütüncü, hemşehrileriyle kucaklaştı. Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve beraberindeki heyetle ilk olarak Baraj Mahallesi Adnan Uç’u ziyaret etti. Baraj Mahallesine kazandırılan yeni Spor Kompleksindeki Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor salonunu gezen Başkan Tütüncü, Kepez’in spor altyapısı ihtiyaçlarını karşılayacak tesislerin yapımına devam edildiğini ve bu amaçla Baraj Mahallesi çocuklarına ve gençlerine güzel bir tesis kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Tütüncü, Baraj Mahallesi esnafıyla da kucaklaşmasının ardından Hüsnü Karakaş Mahallesi Muhtarı Ahmet Acar’ı, Sütçüler Mahallesi Kemal Tunç’u ziyaret etti. Mahalle muhtarları ziyaretinin ardından Habibler Mahallesi de dâhil olmak üzere esnaf ile kucaklaşan Başkan Tütüncü, gezisi sırasında sokakta gördüğü vatandaşlarla da sohbet etti, hal hatır sordu, esnafı tek tek ziyaret etti, sıcak çaylarını içti, istek ve talepleri yerinde dinledi.
 
Kepez, spor ve gençlik merkezi haline geldi
 
Baraj mahallesine inşa edilen Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonunu ziyaret eden Başkan Tütüncü “Antalya’da şu an hava sıcaklığı 50 dereceyi gösteriyor ve öğrencilerimiz şu an serin bir ortamda spor yapıyorlar. Kepez’de gençlerimizin neşeli bir yaz tatili geçirebilmesi için sezonda spor altyapısına katkı sunabilecek çalışmaları yapabilmeleri için inşa ettiğimiz spor salonları, Kepez’i gençlik ve spor şehri haline getirdi. Nice yeni spor salonları yaparak, heyecanımızı gençlerle paylaşarak onlara çok daha güzel ortamlar sunacağız. İçinde bulunduğumuz spor salonu, Gençlik Spor Bakanlığı ve Belediyemizin işbirliğiyle yapıldı. Güzel bir tesisi Baraj mahallesine kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sevgili muhtarıma sözüm vardı. Başkanımızla verdiğimiz sözler vardı. Mahalleye ve muhtarımıza verdiğimiz sözleri yine teşkilatımızla, hükümetimizle birlikte en güzel şekilde yerine getiriyoruz.” diye konuştu.
 
AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar “Bugün baraj mahallesinde Kepez Belediyemiz ve Bakanlığımızın iş birliği ile ortaya çok güzel bir eser çıktı. Kapalı Spor Salonu ve Yüzme havuzu ile 7’den 70’e hizmet veren güzel bir spor kompleksi şekillendi. Bugün burada bu çocukların mutluluğunu görüp, mutlu olmamak mümkün değil… Bu güzel hizmetlere vesile olan başta Cumhurbaşkanımız, Spor Bakanımız ve değerli Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü’ye çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
Baraj Mahallesi Muhtarı Adnan Uç: Muhtarlığımın yanı sıra öğrenci taşımacılığı yapıyorum. Yıllarca Kepez bölgesinden Muratpaşa ilçesine spor yapmak isteyen birçok öğrenciyi taşıdım. Baraj mahallesinde Spor Kompleksi olması her zaman hayalimdi. Muhtar olduğum ilk hedefim mahallimize bir tesis kazandırmaktı. Bu konuyu başkanıma ilettim. Hakan Başkanım konuyla bizzat ilgilendi ve bugün burada Baraj Mahallesinde bir Spor Kompleksi yapıldı. Başta Hakan Başkanım olmak üzere Bakanlığımıza ve teşkilata çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
  
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı
Tütüncü, Mahalle Esnafıyla Kucaklaştı

Benzer Haberler

“Kepez’de bir devre imza attık”

“Kepez’de bir devre imza attık”

Başkan Hakan Tütüncü, meclis ve belediye idaresi olarak çok güzel eserler yaparak, bir devre imza attıklarını söyledi. Kepez Belediye Meclisi’nin, Nisan ayı olağan toplantısında kabul edilen 2 önerge ile birlikte 53 gündem maddesini görüşüldü.

2018 Kepez’in altın yılı oldu
2018 Kepez’in altın yılı oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılında ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi.  2018’in Kepez’in altın yılı olduğunu belirten Tütüncü, “Örnek


Habibler’in çehresi değişti
Habibler’in çehresi değişti

Başkan Hakan Tütüncü, kat artışı, yeni yolların açılması, hastane ve okul yatırımlarıyla modern bir şehir görünümü kazandırdığı Habibler Mahallesi’ne, ağız ve diş


Tütüncü’den Kepez’e 4. kreş
Tütüncü’den Kepez’e 4. kreş

Kepez Belediyesi’nin çalışan annelere ve okul öncesi eğitime katkı sağlamaya yönelik bir hizmeti olan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evleri’nin dördüncüsü Erenköy