Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’in parlayan voleybol jenerasyonu
19 Şubat 2024, Pazartesi - 11:46![Kepez’de voleybol ateşi yeniden yakıldı](image_news_48758_w_620_kepez-de-voleybol-atesi-yeniden-yakildi.jpg)
Kepez’de voleybol ateşi yeniden yakıldı
İkinci Lig hedefiyle bayan voleybol takımı kuran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Çatal, sporcularından lig alışkanlığını devam ettirmelerini istedi Bayanlarda basketbol, su topu, ragbi ve hentbol branşlarında 2’inci Lig düzeyi takımları
![Sporcu fabrikası Kepez Belediyesi](image_news_47053_w_320_sporcu-fabrikasi-kepez-belediyesi.jpg)
Sporcu fabrikası Kepez Belediyesi
Altyapıya büyük önem veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nde yetişip transfer olanlar listesine eklenen voleybolcu Şevval Budama, tam burslu gittiği İzmir’de oynayacak Kendi
![Kepez hentbolda da lige çıkıyor](image_news_47939_w_320_kepez-hentbolda-da-lige-cikiyor.jpg)
Kepez hentbolda da lige çıkıyor
Kepez Belediyesi Spor Kulübü, futbol, basketbol ve voleybolun ardından hentbolda da lige çıkmaya karar verdi Antalya şampiyonluğunun ardından Minikler Türkiye Şampiyonluğu kupası
![U14 şampiyonlarına profesyonel lig hedefi](image_news_45653_w_320_u14-sampiyonlarina-profesyonel-lig-hedefi.jpg)
U14 şampiyonlarına profesyonel lig hedefi
Futbol U14 Antalya şampiyonu olan takıma verilen yemekte garsonluk yapan teknik direktörler, oyuncularına 3’üncü Lig’de grup birincisi olan A Takımına katılma hedefi koydu Basketbolda