Son Haberler
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
Şampiyon kızlar Anadolu Şampiyonasında
16 Nisan 2024, Salı - 10:34Antalya Şampiyonu Kepez’in kadın basketbolcuları, katıldıkları Anadolu Şampiyonasında Çaykur Rizespor’a karşı oynadıkları ilk maçını kazandı
Geçen sezonun hem U16 hem de U18’de Antalya şampiyonu olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, katıldıkları Anadolu Şampiyonasında ilk maçını kazandı. Uşak’ta düzenlenen şampiyonada Çaykur Rizespor maçını 50-45 yenen Kepez’in pota sultanları, kalan maçlarını da kazanarak Türkiye’nin ilk 16 takımı arasına ismini yazdırmak istiyor. Geçen sezon ilk kez katıldıkları Türkiye Şampiyonası’nda 12’inci olan Kepezliler, bu sezon ilk 3’ü hedefliyor. Kendi altyapılarından yetiştirdikleri oyuncuları ile ilerlediklerini vurgulayan Basketbol Koordinatörü Besim Güvenç, “Oyuncularımın buradan çıkıp Türkiye Şampiyonası bileti alacaklarına güveniyorum. İyi bir takımız’ dedi.