• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü, personeliyle bayramlaştı

Haber Tarihi: 14 Haziran 2018, Perşembe - 13:47
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan bayramı öncesi belediye personeli ile paylaştı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Başkan Tütüncü, personelinin elini tek tek sıkarak, sağlık,  barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan bayramı öncesi son iş gününde belediye personeli ile bayramlaştı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Başkan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri hazır bulundu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, personelinin elini tek tek sıkarak, sağlık, barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu. Başkan Tütüncü, selfie ve toplu fotoğraf çektirmek isteyen personelinin isteğini de kırmadı.

Tütüncü, “Bayramlar dostlukları pekiştirir “

Bayramların birleştirici özelliğine değinen Başkan Tütüncü, “Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerifi daha tamamlayarak milletçe sevgi ve muhabbetle  kucaklaştığımız bir Ramazan Bayramına daha kavuştuk. Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları aynı düşünce ve duygularla buluşturan, yakınlaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızda dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren önemli bir değerdir” dedi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz