• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü’den iftar sofrasında okul müjdesi!

Haber Tarihi: 28 Mayıs 2018, Pazartesi - 16:04
Kepezli hemşehrileri ile gönül sofralarında bir araya gelen Başkan Tütüncü, mahallelere yapılacak yeni yatırımların da müjdesini veriyor
 
Kepez’deki tüm mahallelerde düzenlenen iftar sofralarında orucunu hemşerileriyle birlikte açmayı gelenek haline getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönül sofralarında da müjdeli haberler veriyor. Kepez Belediyesi’nin iftar sofrası kurduğu mahallelerde en az 5’er ev ziyareti gerçekleştiren Başkan Tütüncü, karşılaştığı ihtiyaç sahipleriyle de yakından ilgileniyor.
 
Yeni okul 16 derslikli
 
Zafer ile Yükseliş Mahallelerinde kurulan iftar sofralarına katılan Başkan  Tütüncü, Yükselişlilerin beklediği yeni okul müjdesini de burada verdi. Cengiz Topel İlkokulu yanındaki otopark alanına 16 derslikli yeni bir okul inşa edileceğini duyuran Tütüncü, yakında temel atma töreni düzenleyeceklerini de söyledi. Her zaman eğitim standartlarını yükseltici yatırımların öncüsü olan Tütüncü, bu okulun da Yükselişli öğrencilere hayırlı uğurlu olmasını diledi.
 
Hemşehri olma hukukumuz güçleniyor
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün gönül sofralarında bir araya geldiği Zafer ve Yükseliş Mahallesi ziyaretlerine AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Gülçin Özboz’da katıldı. Yılda bir kez bu soflarda aynı heyecanı paylaştıklarını belirten Tütüncü, “Bu sofralar bizim hemşehri olma hukukumuzu daha da güçlendiriyor. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu tür ortamlar, bizi daha güçlü kılıyor” dedi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz