• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü’den zabıtaya kutlama.

Haber Tarihi: 7 Eylül 2017, Perşembe - 13:04
Tütüncü’den zabıtaya kutlama

Başkan Hakan Tütüncü, zabıta teşkilatının kuruluşunun 191. yıldönümünü kutladı ve başarılı hizmetlerinden dolayı zabıta personeline teşekkür etti.

Kepez Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Arslan ve beraberindeki heyet, zabıta teşkilatının kuruluşunun 191. yıldönümü dolayısıyla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti.
Zabıta teşkilatının kuruluşunun 191. yıldönümünü kutlayan Başkan Hakan Tütüncü,  zabıta personeline şöyle seslendi:  “Yetki alanınız içerisinde millete hizmet için özverili,  gayetli bir şekilde çalışıyorsunuz.  Kurban Bayramı’nın ilçemizde huzurlu bir şekilde idrak edilmesi için de bayram boyunca mesai yaptınız. Hizmetlerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.”

Kepez’e motorize zabıta

Kepez Belediyesi zabıtasının yeniliklere imza attığını da belirten Tütüncü, “Vatandaşımızın hizmet taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için motosikletli zabıta ekibi kurduk. 2 motosikletten oluşan motorize zabıta ekibimiz, Kurban Bayramı’nda mesaisine başladı. Zabıta Müdürlüğümüz, önümüzdeki günlerde yeniliklere imza atmaya devam edecek.” açıklamasını yaptı.
Sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir Kepez için 7 gün 24 saat görev başında olduklarını belirten Zabıta Müdürü Ali Arslan da, personelinin özlük haklarının, çalışma ortamının iyileştirilmesine yönelik çalışmalarından ve kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz