• facebook
  • twitter
-A | A+

Aynı gün üç bölgede esnaf ziyareti

Haber Tarihi: 11 Temmuz 2017, Salı - 12:12
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yoğun bir mesai ile çalışmasına rağmen aynı gün içerisinde üç farklı bölgede esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Hemşehriyleriyle birlikte olmaya, onlarla gönül bağını güçlendirmeye önem veren Başkan Hakan Tütüncü, aynı gün içerisinde Akdeniz Sanayi Sitesi’nde, Özgürlük Pazarı’nda ve Mehmet Akif Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Başkan Tütüncü, ilk olarak Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ile bazı sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri’nin de katıldığı ziyarette sohbet ettiği sanayi esnafının taleplerini dinledi.
Tütüncü, daha sonra Özgürlük Halk Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Pazarcı esnafının isteklerini dinleyen Tütüncü,  pazarın bakım ve onarımıyla ilgili taleplerin karşılanması için de bürokratlarına talimat verdi. Ziyarette Özgürlük Mahalle Muhtarı Mehmet Can da yer aldı.

Kepezli Tütüncü’den memnun

Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra Meclis Üyesi Abdullah Bayram ile Mehmet Akif Caddesi’nin mobilyacıların yoğun olarak bulunduğu bölümünde ziyaretlerde bulundu. Caddenin bu bölümündeki tüm ticari işletmeleri ziyaret eden Tütüncü, çaylarını içtiği esnafa, hal hatırlarını ve işlerinin nasıl gittiğini sordu. 

Ziyaretten ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf da imar planında cami alanı gözüken boş arazideki mülkiyet sorununun çözülmesini dile getirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de bu sorunun çözümüne yönelik bir çalışma yapacaklarını kaydetti.
Tütüncü, caddede yürürken karşılaştığı vatandaşlara da sohbet etti.

Ziyaretlere Meclis Üyesi Hasan Demir, Ak Parti Kepez İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Turan da eşlik etti. 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz