• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’de Onur Nugay konseri

Haber Tarihi: 9 Haziran 2017, Cuma - 10:29
Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında, Antalya’nın efsane sanatçısı Necip Nugay’ın oğlu Onur Nugay ve orkestrası konser verdi.

Kepez Belediyesi her yıl büyük bir coşkuyla sürdürdüğü Ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden özel gecelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Antalya’nın efsane isimlerinden Necip Nugay’ın oğlu Onur Nugay, Ramazan etkinlikleri sahnesinde orkestrası ile birlikte keyifli bir konser verdi. Farklı müzik tarzlarında en sevilen şarkıların yer aldığı konserde Nugay’a eşlik eden orkestrası dinleyenlere müzik ziyafeti sundu.  Coşkulu akşamda Ramazan sevincini yaşamak isteyen Kepezli vatandaşlar etkinlik alanını doldurarak konsere eşlik etti. Kalabalık akşamda sahnede en sevilen şarkılar seslendirilirken, vatandaşlar da etkinlik alanından şarkılara tempo tuttu.

Konser sonunda Kepez Belediyesi Kültür Müdürü Erdal Çelik, Başkan Hakan Tütüncü adına Nugay ve orkestrasına çiçek takdim etti. Ramazan etkinlikleri her gün farklı bir program ile bayrama kadar Kepez Belediyesi Spor Tesisleri’nde Kepezli ve Antalyalı vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz