![Kepez Belediyesi](assets/images/kepezbelediyesi2.png?0.9991391r999)
![Bülent YILDIRIM-Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı](image_person_137_w_200_bulent-yildirim-yesiltepe-mahallesi-muhtari.jpg)
Yeşiltepe Mahallesi Muhtarlığı
Muhtar: Bülent YILDIRIM
0536 302 84 52
Namık Kemal Bulvarı No:104/A
Özgeçmiş:
1974 Antalya doğumluyum. Yeşiltepe mahallesinde ikamet etmekteyim. 2009 yılından bu yana yeşiltepe mah. Muhtarlığını devam ettirmekteyim. Şuan aynı mahallede 4. Dönemde de muhtarlığa devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 1992 yılından beri mahallemde muhtarın yeri market olarak esnaflığa devam etmekteyim. Yeşiltepe mah. Muhtarlığı görevimle birlikte, antalya muhtarlar derneği denetim kurulu görevini yürütmekteyim.