![Kepez Belediyesi](assets/images/kepezbelediyesi2.png?0.9991391r999)
![Ahmet ACAR-Hüsnü Karakaş Mahallesi Muhtarı](image_person_250_w_200_ahmet-acar-husnu-karakas-mahallesi-muhtari.jpg)
Hüsnü Karakaş Mahallesi Muhtarlığı
Muhtar: Ahmet ACAR
0536 819 70 02
Hüsnü Karakaş Mahallesi Elmalı Hamdi Yazır Cd. No:22
Özgeçmiş:
Antalya ili Gündoğmuş ilçesi 1964 doğumluyum. Akseki İmam Hatip ortaokulu, Denizli / Çivril Ziraat Meslek Lisesi, (Ziraat Teknisyeni) daha sonra lisans tamamlama ve ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde okudum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Nasip oldu; 1994 yılından beri halkımızın teveccühü ile Hüsnü Karakaş mahallesinin muhtarlığını yapıyorum