• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü’den eğitime hep destek tam destek

Haber Tarihi: 25 Eylül 2018, Salı - 16:00
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muharrem ayı münasebetiyle 100. Yıl Ortaokulu’nda düzenlenen ‘Aşure Günü’ etkinliğine katıldı. Başkan Tütüncü, okulla ilgili tüm istek ve taleplerin de anında yerine getirilmesi için talimat verdi.
 
Okullar tarafından yapılan davetleri geri çevirmeyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erenköy Mahallesi’ndeki 100. Yıl Ortaokulu’nun ‘Aşure Günü’ davetine de katıldı. Öğrencilerin daha iyi eğitim almaları, öğretmenlerin daha güzel bir ortama kavuşması ve velilerin ise daha konforlu yaşaması için çaba gösteren Başkan Tütüncü, bu tür buluşmalarda hemşerilik hukukunu da güçlendiriyor. Aşurenin bereketini birlikte paylaşabilmek için koşa koşa okula geldiğini belirten Başkan Tütüncü, “Sizleri çok seviyorum, en iyi şekilde okullarınızı bitirmenizi ve başarılı olmanızı çok istiyorum. Bu arada tatil boyunca sizlere güzel bir ortam hazırlayabilmek için çalıştık. Çok daha güzel günlerde yine birlikte olacağız” diye konuştu.
 
İstek ve talepleri dinledi
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğretmenler odasında öğretmenlerle de bir araya geldi. İstek ve temennileri dinleyen Başkan Tütüncü, fiziki şartların iyileştirilmesi yönündeki bit talebede anında cevap verdi. Okulun dış cephesinin ve  mevcut ahşap kamelyaların boyanması, onarılması ve yenilenmesiçin Park ve Bahçeler Müdürü Ahmet Demirtaş’ı arayan Başkan Tütüncü, bu taleplerin en kısa sürede tamamlanması talimatını verdi.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz