• facebook
  • twitter
-A | A+

Değerli Hemşehrilerim;

Haber Tarihi: 14 Haziran 2018, Perşembe - 10:05
Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerifi daha tamamlayarak milletçe sevgi ve muhabbetle kucaklaştığımız bir Ramazan Bayramına daha kavuştuk.

Ramazan Bayramınızı kutluyor, bu mübarek günlerin beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını diliyorum.
Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları aynı düşünce ve duygularda buluşturan,  yakınlaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren günlerdir.

Bu duygularla, Ramazan Bayramının şahsınız, aileniz, ilçemiz, ülkemiz, İslam Alemi ve insanlık için güzelliklere, hayırlara vesile olmasını bütün kalbimle temenni ediyorum. 

Ramazan ayının ulviyetini, mutluluğunu ve paylaşma geleneğini Kepez’in 66 mahallesinde kurduğumuz iftar sofralarımızda yaşattık. Ramazan boyunca iftar sevincini ve Ramazan’ın bereketini iftar sofralarında 100.000 hemşehrimizle birlikte paylaştık.

Ramazan ayı boyunca, kapılarını kimsenin çalmadığı hasta, dul ve yetim, kimsesiz vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için ziyaretlerde bulunduk. Ortaya koyduğumuz manevi atmosferde her vesile ile vatandaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu ve hazzını yaşadık.

Kepez Belediyesi olarak Ramazan Bayramını en iyi şekilde yaşamanız için her türlü tedbiri aldık. Belediyemiz, yardıma  ihtiyaç duyduğunuz her hususta ve her zaman yanı başınız da olacaktır.

Siz değerli hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını, en kalbi duygularımla kutlarken,  bu güzel günlerin coşkusunun doyasıya yaşanmasını temenni eder,  bayramın tüm insanlığa hayırlı olmasını tüm içtenliğimle dilerim.


                                                                                                     Hakan TÜTÜNCÜ
                                                                                               Kepez Belediye Başkanı
 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz