• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü’den sigortacılara destek

Haber Tarihi: 25 Mayıs 2018, Cuma - 11:08
Sigortacılık Haftası nedeniyle ziyarette bulunan Antalya Sigortacılar Derneği’nin bilinçlendirme çalışmasına katkı koyan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, modern yaşamın sürdürülebilir olması için sigortanın önemine işaret etti
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 27 Mayıs-3 Haziran’da kutlanacak Sigortacılık Haftası bilinçlendirme çalışması yürüten Antalya Sigortacılar Derneği’ne tanıtım katkısı sağladı. Sigorta yaptırmanın önemini anlatan kısa film hazırlayan derneğe röportaj veren Başkan Tütüncü, kendisini ziyarete gelen derneğin hazırladığı billboardları ilçede sergileme desteği sundu.
 
Sigorta riskleri azaltıyor
 
Sigortanın hayatın her alanında, özellikle de modern yaşamı sürdürülebilir olması açısından çok gerekli olduğunu vurgulayan Tütüncü, kentsel dönüşümün yaşandığı Kepez’de sigortanın daha da önem kazandığını söyledi. Binaların yapım aşamasında mali sorumluluk sigortası, inşaat sigortaları, sonrasında da deprem gibi sigortaların önemli olduğuna işaret eden Tütüncü, “Projelerin riskle karşılaştığında tamamlanması bakımından çok önemli buluyoruz. Sigortacılığın hayatın olağan akışındaki riskleri sıfırlamaya yakın olduğunu ifade ettik. Sektöre katkı sağlarken hemşerilerimizin karşılaşabilecekleri riskleri en aza indirmesi için sigorta yaptırmaya davet ediyoruz” diye konuştu.
 
Sigorta bilincini arttırıyoruz
 
Başka Tütüncü’ye verdiği desteklerinden dolayı teşekkür eden Antalya Sigortacılar Derneği Başkanı İbrahim Düzenli, amaçlarının toplumda sigorta bilincini bir çıta daha yükseltmek olduğunu söyledi. Sadece inşaat ve konutta değil, tarımdan sağlığa, işyerinden kaza sigortasına kadar çeşitli alanlarda sigorta yapılabildiğini hatırlatan Düzenli, sigortanın ekonominin güvencesi olduğunu söyledi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz