• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’de 19 Mayıs Coşkusu

Haber Tarihi: 21 Mayıs 2018, Pazartesi - 15:47
Kepez Belediyesi’nin halka kazandırdığı DokumaPark’ta açılan Anadolu Oyuncak Müzesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Cumhuriyet Korteji düzenlendi. Türk bayraklı 300 motosikletli  kortej halinde şehir turu attı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve  Spor Bayramı Kepez’de coşku ile kutlandı. Kepez Belediyesi’nin halka kazandırdığı DokumaPark, 19 Mayıs günü binlerce Antalyalıya ev sahipliği yaptı. DokumaPark’ta bulunan Anadolu Oyuncak Müzesi tarafından  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve  Spor Bayramı Cumhuriyet Korteji düzenlendi. Kutlamalar kapsamında bir araya gelen 300 motosikletli Türk bayraklı tişörtler giyerek ve motosikletlerini de Türk bayrakları ile donatarak, kortej halinde şehir turu attı.

Tütüncü, “Tarihin en önemli dönüm noktası”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için DokumaPark’a gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, korteje katılacak olan motosiklet sürücülerini bu anlamlı günde, bir arada görmekten dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. 19 Mayıs’ın tarihin en önemli dönüm noktalarından biri olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “ Bugünün Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin Kurtuluş Savaşı ruhunu içselleştirmeleri ve sahip çıkmaları açısından son derece anlamlıdır” dedi. Motosiklet kullanıcıları da böyle bir organizasyonda yer almaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, motosiklet kullanıcılarına katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekür plaketi takdim ettiler.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz