• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’de 23 Nisan coşkusu devam ediyor

Haber Tarihi: 25 Nisan 2018, Çarşamba - 16:12
Kepez Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlik takvimi Kepez’in farklı noktalarında devam ediyor. Kuzeyyaka Mahallesi’nde gerçekleştirilen şenliklerde çocuklar ve mahalle sakinleri bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Kepez’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu sürüyor.  İlki DokumaPark’ta gerçekleştirilen kutlama etkinlikleri  Kuzeyyaka Mahallesi’nde devam etti.  Kuzeyyaka Mahallesi’ndeki  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliklerine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı. Başkan Tütüncü, renkli etkinliklerin yer aldığı şenlikte doyasıya eğlenen çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Tütüncü, “Çocuklarımız çok değerli”

Çocukları çok sevdiğini yineleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yarınımızın geleceği çocuklarımız bizler için çok değerli. Hepinizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bir hafta sürecek olan etkinlik takvimimiz Kepez’de farklı noktalarda devam edecek. Bu bayramı çocuklarımızla birlikte kutlayalım istedik. Ve bundan dolayı 23 Nisan şenliklerini tek bir yerde, tek bir günde değil, Kepez’deki bir çok noktada kutlayarak, bütün çocuklarımızın şenliklere katılabilmesini istedik” dedi.

Çocuklara Müze Müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesi’ndeki 23 Nisan kutlamalarında çocuklara müjdeli bir de haber verdi. Anadolu Oyuncak Müzesi’nin 29 Nisan Pazar gününe kadar çocuklara ücretsiz olduğunu belirten Başkan Tütüncü,”Her çocuğun oyuncak müzesini görebilmesi için ebeveynlere de ücretsiz bilet veriyoruz. Bugün sizin gününüz. Gönlünüzce eğlenin” diye konuştu.

23 Nisan Şenliklerine devam

Kuzeyyakalı çocuklar, balon parklar, palyaçolar, çizgi film kahramanlarının kostümlerini giymiş animatörler, tahta bacaklar, yüz boyama, sihirbaz gösterileri gibi bir çok renkli etkinlik ile gönüllerince eğlenme imkanı buldular. Kepez’in farklı noktalarında bir hafta boyunca devam edecek olan 23 Nisan Kutlamaları Gülveren Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, 26 Nisan’da Varsak Masal Parkı ve 28 Nisan’da Kepez Kent Ormanı ‘nda saat 11.00’de devam edecek. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz