• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü’nün esnaf buluşması

Haber Tarihi: 7 Şubat 2018, Çarşamba - 14:01
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Esnaf Buluşması’ kapsamında bu hafta Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti. Başkan Tütüncü, önce mahalle sakinleri ve esnafla kahvaltı yaptı, ardından istek ve önerilere kulak verdi.
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezlilerle gönül bağını daha da güçlendirmek için mesaisinin çoğunluğunu hemşehrilerine ayırıyor. Esnaf buluşması kapsamında, ilçedeki esnafları tek tek gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün bu haftaki durağı Teomanpaşa Mahallesi oldu. Belediye meclis üyeleri, bürokratları, mahalle muhtarı ve AK Parti Kepez Teşkilatı üyeleri ile birlikte güne esnaf ziyaretiyle başlayan Başkan Tütüncü, kahvaltısını da Teomanpaşa sakinleriyle birlikte yaptı. Başkan Tütüncü, kahvaltının ardından Teomanpaşa’da bulunan esnafları tek tek ziyaret etti.
 
El birliği ile daha güzel bir Kepez’
 
Başkan Tütüncü, esnafın istek ve dileklerine de kulak verdi. Teomanpaşa Mahallesini karış karış gezen Başkan Tütüncü, ziyaret ettiği her dükkanda esnafın, halini hatırını sordu, vatandaşlarla sohbet etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve vatandaşların hizmetlerle ilgili istek ve sorunlarını da not alarak, en kısa sürede çözüme kavuşturulması sözünü verdi. Esnaf ve vatandaşlardan gelecek her türlü öneriye açık olduklarını dile getiren Tütüncü, esnaf dostu bir belediye olduklarını, el birliği ile Kepez’i daha iyi, daha güzel noktalara taşıyacaklarını söyledi.
 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz