• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez'den 7'den 70'e doğa yürüyüşü

Haber Tarihi: 6 Şubat 2018, Salı - 15:06
Kepez Belediyesi’nin, hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü Şubat ayında Tekirova Likya Yolu’na gerçekleştirildi.

Sosyal belediyecilik alanında düzenlediği etkinlikler ile vatandaşlara yeni platformlar oluşturan Kepez Belediyesi, Doğa Yürüyüşleri’ne yeni yılda da ara vermeden devam ediyor. “7’den 70’e herkes spor yapmalı” anlayışı ile başlatılan etkinlikler Antalyalılardan büyük ilgi görüyor. Tekirova Likya Yolu’na düzenlenen şubat ayı yürüyüşüne çok sayıda doğasever katılım gösterdi. Farklı yaş ve meslek gruplarındaki doğa severlerin katıldığı etkinlikte 10 kilometrelik parkur yüründü. 

Doğayla iç içe bir etkinlik

Yetişkinler spor yaparak doğanın muhteşem manzarasını izlerken, yürüyüşe katılan çocuklar ise hem doğada yürümenin tadını çakırdı, hem de yeni bitkiler tanıma imkanı buldu. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi önünde buluşarak Kepez Belediyesi otobüsleri ile çıkılan programda profesyonel rehberler de vatandaşlara eşlik etti.  Çam ağaçlarının arasında yürüyen katılımcılar, 10 kilometrelik parkuru birlikte yürüyerek Likya Yolu’nu yeniden keşfetti. Kepez Belediyesi’nin Şubat ayındaki ikinci yürüyüşü ise Karakuyu Akkoç’ a düzenlenecek. 24 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek yürüyüşe katılmak isteyenlerin, Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bizzat başvura da bulunmaları gerekiyor.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz