• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’den okullara yarıyıl hizmeti

Haber Tarihi: 30 Ocak 2018, Salı - 11:11
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yarıyıl tatilinde okulların fiziki şartlarını iyileştirmek amacıyla devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Tütüncü, tatil boyunca okullarda hummalı bir şekilde çalışan belediye personeline de emeklerinden dolayı teşekkür etti.
 
Kepez Belediyesi, yarıyıl tatilinde okulların fiziki yetersizliklerini gidererek öğrencilerine daha iyi koşullarda eğitim sürprizi hazırladı. Kepez’in eğitim standartlarını yukarıya çeken sayısız hizmete imza atan Kepez Belediyesi, yarıyıl tatilinde de okullara hizmet götürmeye devam ediyor. Okulların her türlü boya, badana, tadilat ve çevre düzenlemelerine de el atarak, çocukların daha iyi şartlardan eğitim görmelerine olanak sağlayan Kepez Belediyesi, fiziki şartların iyileştirilmesi için çalışmalarını yarıyıl tatilinde de sürdürüyor.  
 
Okullara makyaj
 
Bu anlamda Göçerler, Adalet, Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Ali Rıza Altıntaş İlkokulları ile Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nin okul bahçelerinin yenilenmesi çalışmasına başlandı. Yedi Kuyular İlkokulu’ndaki çalışmaları inceleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çalışan personele emeklerinden dolayı teşekkür etti.  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi alan Başkan Tütüncü, dökülen asfaltın kalitesini de inceledi.
 
Hizmette tatil fırsatı
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulların fiziki şartlarını iyileştirmek için sömestr tatillerini bir fırsat olarak gördüklerini söyledi. Bahçeye asfalt, peyzaj, kliması olmayana klima, spor malzemesi ve eğitim araç gereçlerinin tedarik edildiğini belirten Başkan Tütüncü, okulların tatil zamanlarının bu tür çalışmalar için iyi bir zaman olduğunu söyledi.
 
“Gönülleri de iyileştiriyoruz”
 
Okulların fiziki şartlarını iyileştirirken aslında çocukların gönül dünyalarını geliştirdiklerini vurgulayan Başkan Tütüncü, daha iyi şartlarda eğitim sunulan öğrencilerin önemsendiklerinin farkına vardığını söyledi. Fiziki ortamlarla birlikte çocuklarımızın geleceklerini de geliştirdiklerini belirten Tütüncü, “Bu çalışmaları yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz