• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü “Muhtarlarımızla güzel bir aileyiz”

Haber Tarihi: 23 Ocak 2018, Salı - 12:01
Kepezli muhtarlarla bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bütün muhtarlarımızdan hoşnut ve memnunum. Biz güzel bir aileyiz” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ayanoğlu Mahalle Muhtarı Ahmet İltemir’in ev sahipliği yaptığı yemekte ilçedeki mahallelerin muhtarlarıyla buluştu.
Birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla düzenlenen yemeğe Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ile 66 mahalle muhtarının tamamına yakını katıldı.

“Sorunları muhtarlarla çözüyoruz”

Yemekte bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, mahallelerin sorunlarını muhtarlarla birlikte çözdüklerini belirterek, şunları söyledi: “Antalya’da başka hiçbir ilçede olmayan bir işi yapıyoruz. Muhtarlarımızla, 3 aylık zaman periyodunda bir muhtarımızın evinde 10’ arlı gruplar halinde buluşuyoruz. Mahallelerin sorunlarını belediye bürokratlarıyla birlikte masaya yatırıyoruz. Sorunları birlikte çözüyoruz. Bu yemekte de 2018’in ilk toplantısını yaptık. Muhtarlarımızla özel ortamları paylaşarak hem dostluğumuzu hem de kardeşliğimizi pekiştiriyoruz.”
Kepezli muhtarlar ile güzel bir aile olduklarına işaret eden Başkan Tütüncü, “Bütün muhtarlarımızdan hoşnut ve memnunum. Bütün muhtarlarımıza da eşit mesafedeyim” dedi.  

“9 yılda yaptığımızın 90 yılda hayali kurulamaz”

Kepez’in 66 mahallesinde birçok hizmet yaptıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, konuşmasında şunları kaydetti: “ Her mahallemizde aile sağlığı merkezi, semt konağı,  yollar, semt spor sahaları, semt pazarları, parklar, okullar, kültür merkezleri, semt konaklar gibi birçok hizmet yaptık. Bugüne kadar yaptıklarımızı birçoğu 90 senede hayalini kuramaz. Biz yaptık, yapıyoruz, yapacağız. Mahalleye gelen hizmet, belediyenin ve muhtarın hizmetidir. Belediyenin, mahallelerde yapmış olduğu her santimetrekare hizmet, aslında muhtarın övünç meselesi olacağı bir iş. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı olur ve istikamet alınır.”
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz