• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü’den öğrencilere kucak dolusu müjde!

Haber Tarihi: 8 Ocak 2018, Pazartesi - 08:45
Eğitime büyük önem veren, okullara maddi ve manevi alanda yatırımlar yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yılın ilk haftasında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’nu birçok müjdeyle ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yılın ilk okul ziyaretini, geçtiğimiz hafta yönetimini makamında misafir ettiği Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’na yaptı. Kendisini karşılayan öğrencilerin tek tek ellerini sıkan Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra bir araya geldiği Okul Müdürü Murat Maden ve okul aile birliği üyelerinin taleplerini dinledi. Öğretmenler odasına giderek öğretmenlerin yeni yılını kutlayan ve başarılar dileyen Tütüncü, öğrencilerin bir yarışmaya katılmak için hazırladığı filmi de öğrenciler ve öğretmenler ile beraber izledi.
Daha sonra bir sınıfı da ziyaret eden Başkan Tütüncü, ortaokul öğrencisi iken 5 kişilik sırada nasıl okuduğunu öğrencilerinde desteği ile uygulamalı olarak gösterdi.

Kepez’de eğitim yatırımlarına devam

Okulu kucak dolusu müjdelerle ziyaret eden Başkan Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Çok sevdiğimiz çocukların eğitim ortamlarını güzelleştirmek ve onları başarıya teşvik etmek için çalışıyoruz. Çocuklarımıza duyduğumuz derin sevgiyle onların geleceğini aydınlatmak için adeta zamana karşı yarışıyoruz. Okul idaremizin klima talebini en kısa sürede karşılayacağız. Tüm öğrencilerimize kısa ve uzun kollu olmak üzere iki adet okul forması hediye edeceğiz. Okulumuz ve öğrencilerimiz için gerekli olan spor malzemelerini de temin edeceğiz. Okulunuzun kapı, pencere, boya badana gibi bakım ve onarım işlerini yapacağız. Sosyalleşmeniz, yaşadığınız şehri tanımanız ve sizleri başarıya teşvik etmek için de geziler düzenleyeceğiz. Başarılı öğrencilerimizi, Anadolu Oyuncak Müzesi, Macera Parkı’nda at gezintisi, öğle yemeği, Kepez Park Orman’da dağ kızağı, Antalya Akvaryum ve sinema gezileri ile ödüllendireceğiz. Her şey sizin mutluluğunuz ve başarınız için. Sizden isteğim derslerinize çok çalışmanız ve başarılı olmanızdır.” 
Tütüncü, bilişim sınıfı da açtıkları Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’na desteklerinin devam edeceğini kaydetti.
Okul Müdürü Maden ve öğrenciler de desteklerinden ve kucak dolusu müjdelerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.  
 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz