• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü, pazar esnafıyla buluştu

Haber Tarihi: 13 Aralık 2017, Çarşamba - 12:23
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her hafta pazar ziyaretleri gerçekleştirerek, hem pazar esnafının sorunlarını dinliyor, hem de alış verişe gelen vatandaşların isteklerine kulak veriyor  
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göçerler ve Kuzeyyaka Semt Pazarı esnafıyla buluştu. Başkan Tütüncü, Göçerler ve Kuzeyyaka Mahallelerinde kurulan semt pazarlarında Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ve pazar esnafı ile kahvaltı yaptı. Pazar esnafıyla yapılan kahvaltının ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, pazar tezgahlarını gezdi. Esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Tütüncü, hal hatır sordu, isteyen pazarcı esnafı ile de hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediyesine yapılan talepleri de dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnafın halinden anlayan bir belediyecilik anlayışını getirdiklerini belirterek, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.  
 
Başkan Tütüncü’den talimat
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesi pazar alanı için istenen aydınlatma sorunuyla ilgili de hemen talimat vererek, çözüme kavuşturacaklarını bildirdi. Hemşehrilerinin beklentilerine göre hizmetlerini yönlendiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sık sık ziyaret ettiği semt pazarlarında nabız tutuyor. Her gün Kepezlilerle farklı noktalarda bir araya gelen Başkan Tütüncü, vatandaşın şehircilik, imar, eğitim, spor gibi alanlardaki taleplerini birebir dinliyor. Hemen karşılanabilecek hizmetler için de anında çözüm üretiyor.
 
Pazar esnafıyla kahvaltı
 
Haftada 2 kez semt pazarlarını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güne pazarcı esnafıyla birlikte kahvaltı yaparak başlıyor. Önce pazar alanlarının gereksinimlerini dinleyen Tütüncü, ardından tüm pazar stantlarını gezerek hem pazarcıların, hem de alışverişe gelenlerin elini sıkıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, pazara gelen çocukları da verdiği çeşitli hediyeler ile sevindiriyor.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz