• facebook
  • twitter
-A | A+

Ayanoğlu’na yeni semt parkı.

Haber Tarihi: 4 Eylül 2017, Pazartesi - 22:32

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Antalya’nın en yeşil merkez ilçesi Kepez’e yeni semt parkları kazandırmaya devam ediyor.

Antalya’nın arka bahçesi olmaktan çıkarak günden güne değer kazanan Kepez, modern mimarinin, yeni yolların yanı sıra sayısı her geçen gün arta semt parklarıyla yeşilini de koruyarak artırıyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ayanoğlu Mahallesi’ne bir yeni semt parkı daha kazandırdı. Tansu Çiler Caddesi üzerinde 1951 Sokak’ta yer alan semt parkında çalışmalar tamamlanarak hizmete sunuldu.
Çevre mahallelere de hizmet verecek olan semt parkı,2 BİN 600 metrekare alanda hizmet verecek. Park içerisinde Kepez’in diğer semt parklarında olduğu gibi yürüyüş alanları, yeşil alalar, jimnastik aletleri, pergoleler, oturma grupları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Değişen ve gelişen Kepez’e yüzlerce yeni park kazandıran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ayanoğlu Mahallesi’nde yer alan yeni semt parkının hayırlı olmasını temenni ederek, Kepez’ e yeni yeşil alanlara kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz