• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü bayram sevincini hemşehrileri ile paylaştı

Haber Tarihi: 3 Eylül 2017, Pazar - 01:56

Bayram namazını memleketi Korkutleli’nde kılan daha sonra hemşehrileriyle bayramlaşan Başkan Hakan Tütüncü, ilçesindeki kurban kesim alanlarını da ziyaret ederek, Kepezlilerin bayramını kutladı.
İlk bayramlaşmayı şehit aileleri ve çalışanlarıyla yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  her yıl yolduğu gibi bu Kurban Bayramı'nın sevincini de halkıyla paylaştı.
Bayram namazını memleketi Korkuteli’nde Çayırlı Camii’nde kılan Tütüncü, namazın ardından hemşehrileriyle bayramlaştı.
Bayram namazını memleketi Korkuteli’nde kıldı

Başkan Hakan Tütüncü, Korkuteli’ndeki bayramlaşmanın ardında Kepez’e gelerek Zafer,Yeni Doğan ve Varsak Karşıyaka mahallelerindeki kapalı pazarlardaki kurban kesim alanlarını ziyaret etti.  
Tütüncü, ziyaret sırasında çalışanların ve kurbanlarını kesen vatandaşların, büyük-küçük herkesin bayramını tebrik etti.
Çocukları sevindirdi

Kurban Bayramı’nın sevincini 8 yıldır aralıksız Kepezlilerle paylaştığını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Bayramlar, en çok birbirimize sevgimizi söylemek için var. Kurban kesim alanlarımızda tek tek hemşehrilerimizle bayramlaştık.” dedi.
Çocukları da çeşitli hediyelerle sevindiren Tütüncü, “Bayram en çok çocuklarla güzel. Onları hediyelerle sevindirmek büyük mutluluk. Onları hiç unutmuyoruz.” ifadesini kullandı.
Tütüncü, Kepez’de bayramın sorunsuz bir şekilde yaşanması için görev başında olan personeline de teşekkür etti. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz