• facebook
  • twitter
-A | A+

​Tütüncü pazarcı esnafının yanında

Haber Tarihi: 21 Ağustos 2017, Pazartesi - 13:06
Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimi hafta başladığı Pazar ziyaretlerine Zafer Pazar alanı ile devam etti.
Esnafın dostu belediye başkanı olarak tanınan Hakan Tütüncü, her hafta bir pazar alanı ziyaret ederek Pazar esnafı ile bir araya geliyor. Esnaf ile kahvaltı sofrasına oturun Tütüncü, vatandaşın ve esnafın derdini yerinde dinleyerek çözümle üretiyor. Habibler Pazarı’nın ardından bu kez Zafer Pazarı’na ziyarette bulunan Tütüncü’ye Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz ile çok sayıda meclis üyesi ve vatandaş eşlik etti. Pazar esnafıyla kahvaltı yapan Tütüncü, kahvaltının ardında yaptığı konuşmada hem esnafın hem de vatandaşın memnuniyetini sağlayan çözümler sunduklarını ifade etti.
 
Ödüllü pazarcılara plaket
 
Antalya Semt Pazarcıları Odası’nın başlattığı‘En İyi Tezgaha Ödül Projesi’ nde birinci seçilen iki esnafı kutlayan Tütüncü, yaş meyve sebze kategorisi birincisi Salih Durmaz ile tekstil kategorisi birincisi Üç Kardeşler Tekstil işletmecisine plaket takdim ederek tebrik etti. Tezgahı en düzgün olan, müşteri memnuniyeti sağlayan en iyi pazarcıları kutlayan Tütüncü, bu iki esnafı örnek gösterdi. Kahvaltı programının ardından pazar esnafının tezgahlarını gezen Başkan, esnafın ve vatandaşın derdini dinleyerek bürokratlarını sorunları çözüme kavuşturmak için görevlendirdi. Her hafta başka bir semt pazarını gezeceklerini ifade eden Tütüncü, esnaf dostu belediyeciliğe vurgu yaptı. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz