• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü pazarcıların yanında

Haber Tarihi: 14 Ağustos 2017, Pazartesi - 13:12
Tütüncü pazarcıların yanında
 
Esnaf dostu belediyecilik anlayışındaki Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, her hafta bir pazar yeri ziyareti zincirine Habibler Pazarı ve Spor Tesisleri’nde start verdi
 
Sadece ilçesinde değil, Antalya genelinde esnaf dostu olmasıyla tanınan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, her hafta bir pazar alanı ziyaretine Habibler Pazarı ve Spor Tesisleri’nde başladı. Güne semt pazarcıları ile birlikte kahvaltı yaparak başlayan Tütüncü’nün ziyaretine, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz ile ekibi ev sahipliği yaptı.
 
Esnafa sık ziyaret
 
Kahvaltının ardından yaptığı konuşmasıyla esnafa seslenen Tütüncü, Kepez’deki açık alan pazar yerlerinin tek tek, çok amaçlı kullanılabilen kapalı alanlara dönüştürüldüğünü hatırlattı. Hizmet standardı sağlayan kapalı pazar alanlarında hem esnafın hem de Kepezlilerin daha mutlu olması için her türlü önlemi almaya çalıştıklarını belirten Tütüncü, sık sık esnaf ile bir araya geldiklerini söyledi.
 
Ödüllü pazarcıları tebrik etti
 
Antalya Semt Pazarcıları Odası’nın başlattığı ‘En İyi Tezgaha Ödül Projesi’ hakkında bilgi alan Tütüncü, yaş meyve sebze kategorisi birincisi Salih Durmaz ile tekstil kategorisi birincisi Üç Kardeşler Tekstil’in stantlarını özellikle ziyaret ederek tebrik etti. Tezgahı en düzgün olan, müşteri memnuniyeti sağlayan en iyi pazarcılarla hatıra fotoğrafları çektiren Başkan Tütüncü, gezdiği pazar alanından isteyen her esnaf ve müşterileriyle de özçekim yaptı.
 
Talepleri yakından takip edeceğiz
 
Ziyaretinde ‘Yaşasın belediye-pazarcı kardeşliği’ sloganını sık sık telaffuz eden Tütüncü, önemli olanının birlik ve beraberlik içinde kalmak olduğunu vurguladı. Belediyesinin esnaf ile yan yana durmayı başardığını belirten Tütüncü, “Yaptığımız işlerde bir tane eksik olur, fazla olur, önemli değil. Önemli olan birlikte ve beraber olmaktır. Artık her hafta sizinle bir arada olacağız. Böylelikle dertlerinizi, taleplerinizi ayağınıza gelerek öğrenmiş ve gerekli çabaları göstermiş olacağız” diye konuştu.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz