• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü‘den işçilerine moral ziyareti

Haber Tarihi: 3 Ağustos 2017, Perşembe - 12:13
Başkan Hakan Tütüncü, ilçedeki parkların bakımını yapan personelini arazideki mesailerinde ziyaret ederek, moral verdi.   

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,   ‘yol arkadaşlarım’ dediği ve çok önemsediği personelleri ile çalışma ortamlarında bir araya gelmeye devam ediyor.

Hizmet binası içerisindeki müdürlükleri periyodik olarak ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, arazide çalışan personelini de unutmuyor.
Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün arazide görevli çalışanlarıyla çeşitli vesilelerle birçok kez bir araya gelen Tütüncü, bu kez de parkların bakımını yapan işçileriyle buluştu. Tütüncü, şantiye ziyaretlerini mesaisi öncesi ilçedeki parkları güzelleştiren park bakım ekibini çalışma ortamında ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, Zafer Mahallesi’ndeki parkın bakımını yapan, ekibe kolaylıklara diledi.

“Başkan ile işçi arasında fark yok”

Tütüncü, çeşitli ikramlarda bulunduğu çalışanlarıyla bir süre sohbet etti ve isteklerini dinledi.
 Yüzlerce parkın bakımını en güzel şekilde yapmalarından ve emeklerinden dolayı park bakım ekibine teşekkür eden Tütüncü, “ Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri müdürlüğümüzün işçileri, yazın sıcak, kışın soğuk ve yağmurlu havalarda Kepezlilere hizmet için azimle, gayretle çalışıyorlar. Fedakârlıklarından ve emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Benim yöneticilik anlayışımda belediye başkanıyla asfalt döken, parkta çim kesen ve sokaklarda çöp toplayan işçi arasında hiçbir fark yoktur. Önemli olanın amiriyle işçisiyle gönül gönüle vererek Allah rızası için bir tane daha hizmet üretebilmektir. Kızgın güneşin altında Kepez için alın teri akıtan yol arkadaşlarımı, her zaman yanlarında olduğumu hissetmeleri ve moral vermek için ziyaret ettim. Hem gönüldaşlığımızı pekiştirdik hem de güzel bir sohbeti paylaştık.” ifadesini kullandı.
 
Ziyarete Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır da eşlik etti. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz