• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’de 07 bereketi

Haber Tarihi: 7 Temmuz 2017, Cuma - 12:10
Yılın en özel tarihi kabul edilen 07.07.2017 günü ‘evet’ demek isteyen 45 çift, nikahlarını Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde kıydırdı.

Özel tarihlerde evlenmek isteyen çiftlerin yıl boyunca beklediği tarihlerden olan 07.07.2017 tarihinde Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi’ne başvuran  45 çift dünya evine girerek bu özel tarihi değerlendirdi.

Her yıl sadece bir kez denk gelen bu özel tarihi kaçırmak istemeyen çiftler, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde bulunan Kepez Belediyesi Nikah Salonu’nda ‘evet’ diyerek dünya evine girdi. Antalya genelindeki en yüksek rakama ulaşan Kepez Belediyesi Evlendirme Dairesi memurları bu özel gün için aylar öncesinden gün alarak başvuran çiftlerin nikahını kıyarak bu özel tarihi ölümsüzleştirdi.

Özel güne özel kıyılan nikahlar, Başkan Hakan Tütüncü tarafından Kepez’e kazandırılan beş yıldızlı nikah salonunda ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Antalya’nın en modern ve konforlu nikah salonunda güzel bir tarihte evlenen çiftler, unutulmaz tarihe isimlerini yazdırdı. Özel günde bir çok çiftin nikahlarını kıyan Başkan Tütüncü de kendilerine bir ömür boyu mutluluk temenni etti.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz